Forum Chorgiew Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej Strona Gwna Chorgiew Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej
Forum rycerzy ciechanowskich
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Najgorszy obiad w życiu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Chorgiew Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej Strona Gwna -> Wszystko jak na starym forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla
Czowiek z zamku
Czowiek z zamku



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 647
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 2:01, 05 Kwi 2014    Temat postu: Najgorszy obiad w życiu.

Dobrze ze tu jestescie, widze ze nie jestem osamotnona w tym temacie u mnie te dretwienia zaczely sie poporodzie, malo tego ze dretwienia ramion rak dloni od paru dni dretwieje i sztywnieje mi kark, malo tego tak puchne ze cos strasznego i wiecznie mam zimne dlonie.Po pierwszym porodzie lekarze zrzucli to na miano tego ze mialam cesarke a co za tym idzie zostal mi podany epidural w okolicach kregoslupa i ich zadaniem to bylo tego przyczyna i po u[plywie pol roku mialy te bole ustapic a tu pech jestem obecnie po drugim porodzie juxz ponad 5 miesiecy i dalej boli jak nie wiem co i coraz mocniej czasami nie mam sily dziecku butelki z piciem podac bo po prostu nie daje rady jej chwycic w place.I tak mecze sie z ta dolegliwoscia juz ponad 3,5 roku i po takim czasie udalo mi sie zmusic w koncu mojego lekarza na wyslanie mnie na jakiekolwiek badania i we srode ide na MRI glowy i odcinka szyjnego zobaczymy co wykaze.
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja jak ruszam, to mnie juz nie boli... Po 1,5 miesiąca zrzuciłam około 4 kg.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

a teraz jestem juz 2 tyg po operacji tarczycy i leki sa jeszcze gorsze juz wogole nie wychodze z domu naprawde niewiem co robic gdzie sie udac a raczej do kogo . [link widoczny dla zalogowanych] Witaj Kukuryku nareszcie się odezwałaś myślałem że już nie pracujesz.W tej firmie nic się nie da zrobić normalnie,od 5 lat próbujemy poukładać trasy żeby nam było lepiej jeździć ale ciągle ktoś miesza i trzeba jechać z 1 punktem 40-50 km bo komuś się pomyliło i trzeba dowieźć towar.A że kierowca jedzie jak głupi to nic bo my jesteśmy najniżej i ktoś tą czarną robote musi odwalić.Pozdrowienia dla wszystich kierowców Trade
więc pytam - co ze współżyciem podczas kuracji? Gdy wlosy wyschna sa lekkie straki, ale wystarczy, ze przeczesze wlosy palcami, to loki sa mieciutkie i sprezyste. A ja mam taki problem... Spodziewam się czegoś żółtego lub rudawego, a potem od razu na to połozyć jasny brąz. i po co od razu kogoś krytykować??każdego wolny wybór.Co organizm to inaczej reaguje.W mojej rodzinie nikt nie ma takiej skłonności do guzów jak ja.I tak: [link widoczny dla zalogowanych]
wybaczcie za bledy i brak polskich literek, ale pisze jedna reka bo na drugiej spi mala,marudzi bo wylaza jej trojki[zabki]. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu jaki wykonał dr Artur. Na milion % że nie!!!! Ale to nie ma nic do rzeczy. W ostatniej fazie leczenia zakłada się tips na paznokieć. Polecam, szczególnie paną Kasię. a duży masz ten brzuch????
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

cena 140 zł (do uzgodn.)
[link widoczny dla zalogowanych]
Mi tutaj tez nie jest latwo. -4 kołaczyki
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Respektowanie zasad racjonalnego żywienia, wymaga ogromnego samozaparcia i silnej woli., ale sukces jest jednak możliwy. [link widoczny dla zalogowanych] I co?
Warka strong Chodakowską skalpel, ale moje kolana odmawiają mi posłuszeństwa Poza tym pewnie zauważyłaś że przed okresem też puchniesz i przybierasz na wadze, a potem wszystko się normalizuje. Metoda leczenia zespołu cieśni kanału nadgarstka jest zależna od stopnia zaawansowania choroby, radykalne leczenie operayjne podejmowane jest w przypadku gdy objawy są dokuczliwe, nie ustepujące mimo leczenia zachowawczego. Chimera [link widoczny dla zalogowanych]
Krzysio lubi kolędować bo wyznaje zasadę :Jak widzę słodyce, to kwice A parafianie Go mocno futrują Poza tym powiedział mi ostatnio że czuje się wtedy otoczony przez nich miłością, a ksiądz potrzebuje DUUUUŻO miłości Gdzie indziej jak szukam to nie ma mojego rozmiaru Pozdrawiam wszystkich 5. + pozdrawiam wszystkie dziewczyny z kolczykami ; a do dużego biustu na prawdę trzeba się nachodzić zeby coś dobrać- ja wchodzę do sklepu i spędzam godzinę conajmniej zanim z niego wyjdę bo tyle zajmuje przymierzani niezliczonej liczby biustonoszy a co śmieszniejsze nie zawsze wychodzę z zakupami... Czy mozecie mi wyjasnic kwestie zwiazane z uzyskaniem wizy?a mianowicie:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Natalia jest lekarzem - uprawnienia na zabieg posiada, nie popadla w rutyne jak co niektorzy i krzywdy mi nie zrobiła, widziałam kilka osób przez nią ostrzyknietych - wszędzie zachowany jest umiar i wyczucie.
[link widoczny dla zalogowanych]
u Szymka sami zakręceńcy i lekko \rozczochrani\ tak jak i sam prowadzący ?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

farbuje wlosy juz od 3 lat! [link widoczny dla zalogowanych] TAK JAK PISAŁAM WCZEŚNIEJ.
Smacznego Na poczatku waga idzie w dol i to bardzo szybko , teraz widze ze juz powoli mi ubywa, ale tego przeciez nalezy sie spodziewac. Czy mogłybyście podać linki do stron z biżuterią która by pasowałą do tej sukienki?? sama konsultacja 250 zl a powiklania pozabiegowe od 550 zl , czyli jak zepsuje usta to za naprawe dodatkowo bierze? Informacja dot. [link widoczny dla zalogowanych]
Brudne mysli..to do Ciebie : PROSZĘ POMÓŻCIE !!!! 6 roku życia. blacky75,no to mnie teraz zmartwilas myslalam ze pierwszy jest najgorszy...wiecie co,przed chwila zajzalam do przepisu i...pomyilam dzien 3 z4 .masakra!caly dzien gloduje,meka wypilam tylko szklanke bo nie przepadam,a ty okazuje sie ze to nie ten dzien .nie wiem co teraz robic.czy jutro powtorzyc dzisiejszy dzien? Prblem mam niestety z fryzurą- znacie kogos kto robi jakies fajne upięcia? no nie mam pojęcia, jak to wypośrodkować... warunki jak to w szpitlu państwowym - na położnictwie zabrakło prześcieradeł i podkładów, niektóre położne gołymi rękoma bym zadusiła za chamstwo.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Mieszkam ponad 30 lat na zachodzie.
[link widoczny dla zalogowanych]
FANKA_GLOWDOWEK55,
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

mrozu- miliony monet [link widoczny dla zalogowanych] Cześć Zawsze chciałam powiększyć usta ale bałam się sztucznego wyglądu.Znajoma poleciła mi Dr Piotra Krawczyka w Warszawie ul.
Lepiej miło spędzać te ostatnie dni wyczekiwania niż popadać w paranoję... Dirty Dancing i Dirty Dancing2, to są dwa różne filmy, nie da się ich ze sobą połączyć, ani porównać. to masz adres poprawny wiesz z tym uśmiechem to chycba się trochę przesadza, ja jestem pogodną osobą i jakoś to nikogo z nóg nie zwaliło i nie dał mi pracy. 90 zł. [link widoczny dla zalogowanych]
ja z reguly tylko podcinam ale czasmi jak zdarzylo mi sie czekac na wizyte bylam swiadkiem jak tworzy jakies bardziej skomplikowane scicia Chciala bym sie z Wami podzielic doswiadczeniami z Linea corporis. Antoninko te pół roku mignie, zobaczysz ... Widzisz - ja tą sprawę traktuję dość poważnie i wole sobie planować na ile to możliwe naprzód. Wybrałam mężczyznę, bo nasłuchałam się, że kobiet bywają wredne . Stevia (w płynie 0 węgli), inne a w tym nawet ksylitol - 1 łyżeczka=1 g węgli. Tluszcz jest dobry i potrzebny organizmowi, ale madrze go wybieraj plus bardzo mala ilosc wegli do niego i srednia bialka.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla
Czowiek z zamku
Czowiek z zamku



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 647
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 4:55, 05 Kwi 2014    Temat postu: włosy na nogach u kobiety też są normalne

Przez rok na zmianę cierpiałam i byłam najszczęśliwsza na świecie i znów cierpiałam i tak wkółko, aż wreszcie sama podjęłam decyzję ograniczenia kontaktów, czasem telefon, czasem rozmowa ........
[link widoczny dla zalogowanych]
Pewnie lada dzień padnie z wycieńczenia.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

hej mam 13 lat i juz od jakiegoś czasu wrastają mi paznokcie [link widoczny dla zalogowanych] ćwiczenie powinno zacząć ok.
Teraz to nie mogę się pohamować siedzę w domu i z nudów cały czas coś podjadam - szczególnie słodycze, którymi cały czas obdarza mnie rodzina i znajomi. HA HA! Ile trzeba byłoby zarabiać żeby się utrzymać w Paryzu i jeszcze odłozyć? U mnie to w zasadzie nawet nie można nazwać tego nieregularnymi miesiączkami, bo one po prostu występowały sobie jak chciały, a do tego byłam i zresztą nadal jestem strasznie nerwowa. przed ślubem polecam również jakieś zabiegi na twarz u kosmetyczki [link widoczny dla zalogowanych]
Juz chyba latwiej by bylo do Anglii jechac... Z tego co widzę po listku z tabletkami, nie są takie duże...co więc jest w tym trudnego?? Bo to jakaś plaga się robi. Chcesz znaleść dobre jakościowo ubrania. witam, Ona naprawdę pomaga i jest dobra ale bez diety i ćwiczeń nic cudów nie zdziała!!!ona działa tak: można dodać troszkę wody, byle nie ciepłej, bo śledzie się pod wpływem ciepłej zalewy mogą rozciapciać)
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Też mam pewne pytanko związane ze stepperem...
[link widoczny dla zalogowanych]
dziewczyny ciekawy artykuł, czy warsztaty praktyczne też tam się odbywają?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Byłam niedawno na komisji lekarskiej i chirurg orzecznik powiedział mi, że nie tylko palce nadają się do operacji ale całe ręce, a głównie lewy nadgarstek. [link widoczny dla zalogowanych] No krutkie niektóre sa superowe ale tez na Upał nie zabardzo najlepiej tak okolo 15 stopni z wiatrem to i dlugie moga byc Spodnie A najlepiej w jasnych kolorach ja np mam spodnie jasny brąz(kawa z mlekiem) i czasem tez zaloze i idzie wytrzymać hmm niestety gorzej czarne to sie odczuwa .
Jeśli jesteś z małego miasteczka to najlepiej będzie pojechać do najblizszego większego miasta i odwiedzić poradnię, o której Ci napisałam. Dziś idę do lekarza po wskazówki co dalej. Niektórzy naukowcy twierdzą też, że ostry smak chili uwalnia endorfiny, związki uśmierzające ból, które w większych dawkach wywołują uczucie przyjemności. moze po prostu ´nie przyjrzalam sie dobrze. Varna mniam [link widoczny dla zalogowanych]
Inaczej odczuwamy! IgG (+), IgM (-) - oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach - jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie. Przypadkiem weszłam na ta stronke i tak sie składa że ja tez mam na nodze aparat Ilizarowa. Najpierw loda zrobie pozniej szeroko nogi rozloze i sama sobie troche wloze,a pozniej juz sam nim kieruje az mi d**a do gory podskakuje,a cyckami przed jego oczami wachluje,i mowie glebiej silniej i nie przestawaj tylko w druga dziurke dalej dawaj Czytajac Wasze opinie juz sie boje zaczac brac tego Bromergonu. że już zawsze będe musiała sie faszerowac tymi farbami, tonerami u fryzjera ;/? Lekarz jest zadowolony z efektów kuracji, ale:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] lagen.htm
[link widoczny dla zalogowanych]
około 2miesięcy temu zaówazyłem że mi drętwieją dwa palce lewej ręki!(ten mały i nastepny).byłem z tym u lekarza i u kręklarza ,powstawiał to co było do powstawiania , ale i tak nie pomogło !!!brałem również zastrzyki oraz masaże ,i nic!!!!!!!!!!!!lekarz powiedział że mam sie przyzwyczajać,bo to tak już jest,a ja mam dopiero33 lata!!!!!!!!!! Czy ktos robi lewatywy?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Dwa razy byłam u Mateusza i... [link widoczny dla zalogowanych] A mnie pozostaje pomarzyć, bo moja żona nie lubi w ogóle robić loda,
zawsze chodzę w Bydgoszczy do dra Filipa Janiaka. Pomocy, ja po prostu chce wyglądać pięknie, wszyscy zazdroszczą mi loków, ale one są strasznie cienkie, końcówki połamane, jest to rezultatem malowań, prostowań, zresztą zawsze miałam cienkie Nie wiem co robić, chciałam zmiany, ale czy aż takiej? Tylko sobie nie pomnyśl , że to twoja zasługa AQBSOLUTNIE NIE to raczej pewna determinacja w dążeniu do celu a moim celem jest dążenie do doskonałości . Miłej niedzieli [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
85 7488353 proszę tu jest numer do dr Taleckiej Niczyporuk, umawiałam się niedawno i nie było problemu z terminem, można powiedzieć że się dostosowała do moich potrzeb, przyjmuje do godziny 14 kręglicka - 170cm - 53kg Mój lekarz mówił że w szpitalu gdzie pracuje częściej spotyka się z poronieniami po odstawieniu bo nagły wzrost prolaktyny u osób z prolaktynemią powoduje gwałtowny spadek poziomu progesteronu niezbędnego do prawidłowego rozwoju ciąży. Co wy na to? mozesz mi dac ja bym nie narzekala na twoim miejscu ! Wieczorkiem gril i chłodny browarek, fajna muzyczka i dziewczyny żyć nie umierać!!! Poza tym wpisz w goo.gle grafika:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Problem jest taki, że jedni lekarze zlecają badania na toxo a inni pytają a po co to Pani......
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

DZIEWCZYNY, A CO SODZICIE O PANII DOKTOR KURMANOW????
[link widoczny dla zalogowanych]
Nic mnie nie swędzi(w ulotce pisze ,ze mogą wystepować takie objawy)
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Mariah Carey - Without You [link widoczny dla zalogowanych] Przez weekend wolniej juz chudłam ( hehehehe - ciekawe dlaczego ).
Mam bardzo zdolną dentystke. Witam poszukuje tytułu lub wykonawcy utworu. [link widoczny dla zalogowanych] taką brzydką dziewczyne to trudno jest spotkać. Chili [link widoczny dla zalogowanych]
nie przyznasz się do bledu bo po co [link widoczny dla zalogowanych] .html Obiad (obiadokolacja): nieprawdaż ? Gynalgin wydaje się z przepisu lekarza, a Clotrimazolum z tego co wiem to raczej nie ;] wejdz na forum a teraz londyn, troche nas jest... :/
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla
Czowiek z zamku
Czowiek z zamku



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 647
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 7:55, 05 Kwi 2014    Temat postu: luteina jest lekiem na podtrzymanie ciąży jeżeli jednak

pozdrawiam wszystkich na forum
[link widoczny dla zalogowanych]
Zazdroszczę Ci typu gruszki! Bez zwierzat w domu typu pies, kot, (futerkowe)
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Jezeli chodzi o mnie to dziweczyny tragedia. [link widoczny dla zalogowanych] Jest bardzo stresująca?
Ale chyba nie Czuje sie rewelacyjnie. hej!!! Z tego co piszesz to twój chłopak jest nieco zazdrosny o Tomka . *Czego Pani oczekuje od naszej firmy? Argiletz 35 zł/300 g) + sześć łyżek przegotowaniej letniej wody; [link widoczny dla zalogowanych]
kogoś kto umie zrobić ładny makijaż oka z przyzwoitą ceną warszawa. a ja miałem 2 razy sciogany paznokiec cały i3 razy wycienty klinowo i ani razu mnie nie bolało tylko że za 3 cos mi sie zaogniło zaczynam nie ufac lekarzom w mojim miescie może znacie jakiegos lekarza hirurga ale takiego najlepszego może byc nawet drogi bo mnie ten paznokiec do szału doprowadza Wielkanoc w Polsce...nie ma to jak w domku. A latek mam 37 he he widze ze wszyscy cwicza i nie maja czasu pisac jesli mieszkasz w miescie gdzie jest dostep do sklepu sportowego nie zamawiaj na allegro. Mam taki problem jak większość z nas na forum, ale największy problem jest w tym, że od kilku lat mam na głowie to samo zadbane ładne włosy blond ale ciągle związane!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Nie troche!Strasznie zbrzydla
[link widoczny dla zalogowanych]
jak już pisałam we wcześniejszym poście kiedyś tam, tez miałam problemy z drętwieniem lewej ręki ale teraz wszystko jest ok. trzymam za Ciebie kciuki
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

i staraj sie nie miec w domu nic do podjadania, slodyczy itp. [link widoczny dla zalogowanych] Nie mozna sie bzykac
No witam po weekendzie. Aagaaa i kobita podaly juz troche. Taki sluga Bozy??? nigdy nie zagladalam do tego sklepu... Ciekawe czy \'kocham vino\' pil kiedys czerwone chardonnay, widzi mi sie, ze tak!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Królowo Śniegu, byłaś u jakiegoś specjalnego lekarza? zawijasz polewasz miksem truskawkowym albo jakimś innym... Hej dziewczyny No ja np. lewtywę robię z przegotowanej wody, na każde pół litra wody, dodaję zgodnie z zaleceniami, 1 łyżka soku z cytryny (sok przecedzony przez gazę) Na forum jest duzo pozytywnych opinii na jego temat, roznez na forum twoje cialo. No po czekoladzie!!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Wstyd mi tu przed wami,no ale mówi sie trudno, walczy sie dalej.
[link widoczny dla zalogowanych]
Od tłuszczu nie można przytyć, bo najprościej mówiąc, organizm nie ma sposobu, by tłuszcz z pożywienia odłożyć w tkankach.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

jest wiele pomysłów a ci, którzy nie lubią szpinkau, to zapewnę tą niechęć wynieśli z przedzkola [link widoczny dla zalogowanych] Babeczka jest super-nigdy sie na niej nie zawiodlam a i ceny bardzo przyzwoite.
Jak wróce, to na pewno zdam relacje jak było, chociaz w Bieszczadach jest zawsze pięknie. Tylko to może słono kosztowac. Ja robilam juz kilka razy.W pewnym okresie byla to taka metoda awaryjna kiedy nie moglam robic glodowek.Bylam wtedy za granica i nie bylo mowy zeby pozwolono mi na niejedzenie. Można zejść z czarnego koloru na jasny brąz lub średni blond. Na moim blogu staram się w miarę możliwości wstawiać zdjęcia z przepisami. [link widoczny dla zalogowanych]
fatalnie uczy, dodam... Wkoncu jest to przebicie skory, rana no i cialo obce w ciele! Na początku myślałam, że tak trochę dziwnie facet - kosmetyczka... hehe mąż zawór Ci popsuł i to przez niego wszystko Witam Dziewczyny! moze jakis specjalista? Tez byla fajna impreza.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

jakieś takie wieśniackei są,kojarzą mi się z dyskotekowymi różowymi panienkami ze wsi które klnąjak szewc
[link widoczny dla zalogowanych]
wredna położna powiedziała, że każda rodząca dostaje ból na swoją miarę i że z bólu jeszcze nikt nie zemdlał... no własnie dzewczyny jak to ejst..czy jesli ktos nie moze sie wyproznic 3 dni tak jak pisała aneczka 123 to wtedy sie tyje?jakie sa skutki tak dlugiej albo i dluzszego braku wypróżnienia?
[link widoczny dla zalogowanych]
dziś miałam ściągania kaminia mam zamiar isc jeszcze na piaskowanie tylko nie wiem jaki trzeba zrobic odstęp czasowy ???
[link widoczny dla zalogowanych]
Na temat głodówek polecam książkę G.P.Małachowa pt.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Proszę doradźcie mi coś, może to ja jestem za bardzo przewrażliwiona i faceci rzeczywiście tak robią i jest to normalne. [link widoczny dla zalogowanych] Jestem zła, zła, zła !
A wy mieliście rtg szyi? Hej Oktavka!!! Dziewczyny a jak Wy się czujecie? Co pół roku to dobry czas, ale zasadniczo wtedy kiedy trzeba. Praca: [link widoczny dla zalogowanych]
60 min, minimum 4000 stepów. indyk z majonezem na liściu sałaty. Na drugi dzień wstałam, zaczęłam chodzić.W piątym dniu wypisana zostałam do domu.Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim, mija czwarty tydzień od operacji.Leki przeciwbólowe brałam przez pierwszych 8 dni.Czuję się bardzo dobrze.Wcale nie jest strasznie. Garnka się po tym nie da domyć nawet tym cudnym specyfikiem, smród jak cholera i zniszczone mięso. A w lecie przy 35 stopniowych upalach jestem jedyna osoba, ktora tak dobrze sie czuje w tym cieple! czyli doradzają fryzurę, a nie robią to co ty chcesz, bez zadnego uprzedzenai cie otym jak może to wyglądać w sumie to sie nie dziwie bo od rana zyje o dwóch jabłkach
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla
Czowiek z zamku
Czowiek z zamku



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 647
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 10:58, 05 Kwi 2014    Temat postu: Tylko powiedzialam ile

Ściskam Was moccnooo.....
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie mogłam wstać, bo od razu chciało mi się wymiotować.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Otuż to,otuż to
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Witam Też jestem posiadaczką włosów kręconych, i muszę przyznac że mam z nimi koszmarny problem!! [link widoczny dla zalogowanych] Stanowisko FRYZJER STYLISTA w Krakowie
Kiedy mozna? Witaj Marcia! Hej Fanko, jak widać co osoba to opinia Ja jednak chcę głodówkę, bo soki i warzywa to umiem jeść sama w domu. Pozdrawiam Ma być chłopczyk chyba że co nie co się mu odmoczy hehehe ale raczej nie ostatnia wizyta u dr L potwierdziła poraz kolejny więc nic nie powinno sie zminić. [link widoczny dla zalogowanych]
Wiem, że moich pytań jest trochę dużo, ale naprawdę będę baaaardzo wdzięczna za każdą pomoc i podpowiedź. Trochę tych przystojniaków w sutannach jest Rozejrzyj się , a może lepiej nieeeee, bo jeszcze wpadniesz Tylko nie skuś się na faceta w czerni konspiracji ...... - łatwo coś wtopić Pozdrawiam wszystich piszących i zaglądających tutaj Za takie farbowanie (ten brąz to jakiś colour tuch czy cos - łagodniejsze niż farba, dla moich cienkich włosów), plus ścięcie płacę ok 130 złotych. Wez mnie dziewczyno nie strasz,ze te wszystkie moje meki moga pojsc na marne! a powiem wam,ze ksiadz w samej koloratce to jak w slinaczku wyglada a te ich guziczki w sutannie i ich rozpinanie jest koszmarem,wiec sciagaja przez glowe,a wiecie ze przez glowe sciaganie \\\sukienki\\\przez faceta pozbawione jest kompletnie meskosci
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Wiec czegos tu nie kumam.Powiem krotko.
[link widoczny dla zalogowanych]
Standard samolotu, obsługi ten sam.
Już od dawna marzyłam o tym żeby poduczyć sie wizażu i charakteryzacji.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
na to to akurat jest prosty sposób - siatka na muchy/komary zatrzyma też pająki wchodzące przez okna
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

zaprzeczysz, że cała kultura islamska ma nakaz szerzenia islamu, tą czy inną drogą ? [link widoczny dla zalogowanych] Witam .
i o ile sie moze zmniejszyc biust Hej. Witam. krystynko pdam ci rączkę bo znam ten ból .Mnie imovane niestety nie pomaga ani stilnox , ani zioła.Wiele bym dała by moc polozyć sie spac i otworzyć oczy dopiero rankierm. Okazało się, że ona się tym już nie zajmuje, przyjęła specjalistkę (brrr...) [link widoczny dla zalogowanych]
Organizm podlega roznym procesom a czasami zwyczajnie musi sie przyzwyczaic do nowej wagi to jest wszystko wpisane w chudniecie. Gary Foster z Uniwersytetu Pensylwania przyznał, że wyeliminowanie węglowodanów może dawać znakomite skutki. - metabolizm się zwiększy osoby zainteresowane proszę o kontakt , mój adres: No cóż, jego też wymieniłam na nowy - lepszy model i teraz jestem zawsze zadowolona. Mieli tam komputerowe dobieranie fryzur, ale to było 10 lat temu, nie wiecie czy ten salon dalej istnieje?? Skorzystałam ze skierowania i nie obawiając się niczego poszłam wczoraj do chirurga.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Trochę się przeraziłam,ale postanowiłam zaryzykować i jestem wniebowzięta!!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
każdy winny się tłumaczy .....dziołszka
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

A jak bedzie ktoras z naganiaczek jeszcze raz w MODEL - MED, to poproscie pania Modzelewska, by Wam pokazala oryginaly. [link widoczny dla zalogowanych] Oczywiscie osoby z Wrocławia
Niżej jest kilka w odnośnikach .Ale niektóre świeższe . Ale nie rozumiem tylko po co klinika może dawać komuś nadzieję na poród i w ciągu misiąca zarobić na kobiecie ok. No i mam ksiazke! z Dancewicz polecam [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Witam No i jeszcze kazał mi przyjść jak mi się skończy opakowanie gynalginu na cytologię. Powodzenia. Mam strasznie zmienny nastrój w ciągu dnia, raz wesoła, po chwili łapię doły i wszystko mi śmierdzi, każda potrawa, zapach skoszonej trawy...... Powodzenia w poszukiwaniach! zaden nawet najdrozszy krem i jakiekolwiek serum do twarzy nie da takich efektow poprawy stanu cery co dobre oczyszczenie organizmu i dieta owocowo-warzywna.kto nie wierzy ,niech sprawdzi na sobie Widzę że jesteśmy bardzo podobne do siebie Pomyśl mi sie udało to Tobie napewno tez [kwiat}
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Witam.
[link widoczny dla zalogowanych]
nigdzie nie mogę go dostać
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Regine,pytajniczku ,baloniku i anakondo- kwiatki dla was [link widoczny dla zalogowanych] zapomniałam dodać, że mam bóle w kręgosłupie szyjnym i w lipcu byłam u masażysty, pomógł mi ale tylko na jakiś czas
długo nie zaglądałam na forum. Codziennie rano płucz też usta oliwą z oliwek (doskonale chłonie wszelkie wonie), a potem wodą z sokiem świeżo wyciśniętym z cytryny (działa odświeżająco). Kurcze, wczoraj gadalam z anna mloda\ i zaproponowalam jej, zeby wiecZor panienski Zrobic u mnie w domu tzn. kool and the gang- she\'s fresh; POMOCY!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Pewnie ,ze wystarczy 10 dni przy odpowiedniej czestotliwosci powtorzen nie trzeba wiecej Do allyson: Szczepienia będą dostosowane do dziecka a nie na odwrót tak jak to jest teraz. Klapeczka zero szacunku kompletnie... Jeszcze raz wielkie dzieki doktor kazala isc do ginekologa wiec poszlam na to 4 pietro, czekalam w bolach 3 godzinki i przyszla pani ginekolog.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla
Czowiek z zamku
Czowiek z zamku



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 647
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Sob 11:01, 05 Kwi 2014    Temat postu: Jak długo się utrzymuje taka trwała , a co najważniejsze

Była rewelacyjna.
[link widoczny dla zalogowanych]
Nawet powoli zapominam jaki to był ból i jakie niedogodności i pomalutku planuję kolejny zabieg na wiosnę.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
przekaże koledze że ,się do czegoś przydał
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Na czym polega i ile kosztuje (warto wiedziec no nie?) No i czy jest bezpieczny i skuteczny? [link widoczny dla zalogowanych] odpowiem na wszystkie pytania
Jak stracę tą nadzieję, po prostu poszukam innej pracy. Kolejna noc przy zapalonym świetle. jak po swietach?? Stosowałam kilka z wyżej wymienionych sposobów, jednak żaden nie wpłynął na mnie znacząco. chciałabym spróbowac.. [link widoczny dla zalogowanych]
Bardzo dziękuję! masakra w tym serialu m jak milosc graja same karakany Fajny zakład Fachowo i Profesionalnie. Moja teściowa mieszka we Frankfurcie . Bo Ciebie boli a mnie nie było nic. Daj znać jak było jeśli zdecydujesz się tam wybrać. Przestałam tyć.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

nie osmieszajcie sie!!
[link widoczny dla zalogowanych]
Ostatnio ciągle się zwodzę, chociaż znajduję osoby z dużym doświadczeniem, a nawet z dobrą opinią, efekty oczyszczania nie są dobre, delikatnie mówiąc: Przez wiele lat walczyłam z nimi a nawet zrobiłam sobie trwałą prostującą i przez pół roku miałam proste, gładkie włosy - nikomu( prócz mnie) się to nie podobało
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Tak trzymaj ! [link widoczny dla zalogowanych] to jest taki manicure który się robi preparatem o konsystencji lakieru, normalnie się go nakłada a potem utrwala lampą ale nie niszczy tak i nie obciąża jak normalny żel.
Ale jak sie okazalo tym razme zatrzymalo sie wszytko i najwiecej mam wypryskow wlasnie w okolicy watroby i troche na podbrzuszu. mozim zdaniem powinniscie na ten temat sczezrez pogadac, Ty nie rob mu wyrzutow ze jest kiepski (no bo taka jest prawda). bo niestety z braku przyszlosci w kochanej ojczyznie musze wyjechac z kraju??? Nie mam żadnych guzów, nie mam również widocznego wola. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. [link widoczny dla zalogowanych]
jak czytam co wy tu piszecie za bzdury to nie wiem czy się śmiać czy płakać! Nie jestem ekspertem w dziedzinie szczepień ale jak każda z forumowiczek swoje zdanie mam na ich temat. pytanie nie bylo czy sa mode czy nie ani czy wam sie takie buty podobaja czy nie flumycon tez mam Z czasem jednak zaczelam studiowac i zmienilam tez otoczenie. tego się pozbyć tylko metypred pomaga ale ile moge go zazywac???
[link widoczny dla zalogowanych]
nie ja stopniowo najpierw odstawiam mieso i wszystkie ciężkostrawne potrawy tydzien przed jem z reguły warzywa i owoce oraz odtłuszczone jogurty
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

TRAGEDIA NIE ROBCIE TEGO!!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
jechac? [link widoczny dla zalogowanych] rs_pregnant.html
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Kapalabym sie w ziolach typu pokrzywa, szalwia, nagietek, skrzyp. [link widoczny dla zalogowanych] a co sadzicie o diecie plaz poludnia?
heheheh czy ja jestem gruba? Ale jesli mi sie juz tu taki trafi - a mojego bohatera nie ma - biore klapke i sama ubijam bestie !!! który umówił się ze mną na przyszły tydzień na wszystkie badania. Rozmawialismy niedawno o tym wszystkim co sie miedzy nami porobiło ( a własciwie próbowalismy rozmawiac bo szło to troche opornie z obu stron) i oboje sie zgadzamy ze choc to trudne najlepiej bedzie jesli pozostaniemy na stopie przyjacielskiej bo to wszystko nie ma sensu i tylko oboje bedziemy cierpiec. Aaa, jest tez coś takiego jak masaz poprzeczny, stosowany własnie na blizny. [link widoczny dla zalogowanych]
Atmosfera rewelacyjna! Kolczyk jest ladny, ale czy warto bylo... CHOROBY KOBIECE---porady i takie tam inne mecyje, ale owego dnia wizęłam się na odwagę i pytam go cyt. czy mogę zadać Panu intymne pytanie' ?? to 3 serie i zmienia sie tylko ilość powtórzęń? Z góry dziękuję za informacje Cześć mam 17 lat i mam sporo tluszczu na brzuchu...;/ Czy moglby mi Ktos poradzic co mozna zrobic aby schudnac i zrzucic tluszcz najlepiej co robic bo nie weim co pomorze...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

cześć
[link widoczny dla zalogowanych]
hej no juz padam a jeszcze laski musze wykapac bawia sie u siasiada z jego wnuczka zrobilam czesc zakupow na wyjzad glownie dla synka mleko, kaszki jakies obiadki i deserki pomalu spisuje co mam jeszcze zabrac w sumie Miedzywodzie to wiocha ale jakby pogoda nie dopisala zawsze mozna podjechac na wycieczkę do wiekszego miasta ......
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Regine- zazdroszczę ci wakacji Ja przez całe ,aż do października pracuję A później znowu studia... [link widoczny dla zalogowanych] ale brechta
Wolę basenik, albo kajaczek A wiec ja mam urodziny 24 grudnia czyli w wigilie...;** Wysylajcie cv gdzie sie da, rejestrujcie sie wszedzie, dzwoncie, pytajcie i zawracajcie im gitare! hej, mieszkam w Żywcu, mój tata pracuje w tym najoryginalniejszym browarze i nie narzeka, chyba jest bardzo ok Super ze znasz jezyk bo teraz wszedzie o to chodzi [link widoczny dla zalogowanych]
Mówimy bardzo dobrze po włosku. Na czym polega powiększanie ust?? Mucha jest 1000000000 razy ladniejsza. przed terminem czego oczywiscie nie przeczuwalam. Mimo tego ja jakos tak czulam,ze jest cos inaczej i w dzien spodziewanej miesiaczki powtorzylam test,bo juz nie wytrzymalam i pojawily sie dwie kreseczki! hejka ja tez mam problem jak wy z bliznami. Na policzku Może i coś da sie zrobić, ale faktem jest że blizna, choć może mniej widoczna i tak zostanie, to mnie właśnie dobija Straciłem już jakąkolwiek nadzieje
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jacko
Czowiek z zamku
Czowiek z zamku



Doczy: 18 Wrz 2016
Posty: 4
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5

PostWysany: Nie 12:29, 10 Lut 2019    Temat postu:

w sobot by chyba najwikszym pechowcem wrd wszystkich skoczkw, ktrzy wzili udzia w konkursie druynowym w Lahti. 23-latek z Bielska-Biaej dwukrotnie trafi na fatalne warunki, ktre skutecznie uniemoliwiy mu uzyskanie satysfakcjonujcych odlegoci.
W pierwszej serii Wolny polecia na 112. metr. W drugiej prbie byo jeszcze gorzej, bowiem wyldowa sze metrw bliej. Jego sabe skoki w znacznej mierze zadecydoway o tym, e reprezentacja Polski w konkursie druynowym uplasowaa si na czwartej pozycji.


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Chorgiew Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej Strona Gwna -> Wszystko jak na starym forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin